1. csoport
Fehér Zsolt |
- március 21., csütörtök – 17-19 óra
- március 28., csütörtök – 17-19 óra
- április 4., csütörtök – 17-19 óra
- április 11., csütörtök – 17-19 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
2. csoport
Lehoczky Gábor |
- március 24., vasárnap – 10-12 óra
- március 31., vasárnap – 10-12 óra
- április 7., vasárnap – 10-12 óra
- április 14., vasárnap – 10-12 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
3. csoport
Csiki Péter |
- március 25., hétfő – 10-12 óra
- április 1., hétfő – 10-12 óra
- április 8., hétfő – 10-12 óra
- április 15., hétfő – 10-12 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
4. csoport
Lehoczky Gábor |
- március 27., szerda – 15-17 óra
- április 3., szerda – 15-17 óra
- április 10., szerda – 15-17 óra
- április 17., szerda – 15-17 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
5. csoport
Lehoczky Gábor |
- április 2., kedd – 15-17 óra
- április 9., kedd – 15-17 óra
- április 16., kedd – 15-17 óra
- április 23., kedd – 15-17 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
6. csoport
Popovits Barnabás |
- április 4., csütörtök – 9-11 óra
- április 11., csütörtök – 9-11 óra
- április 18., csütörtök – 9-11 óra
- április 25., csütörtök – 9-11 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
7. csoport
Lehoczky Gábor |
- április 6., szombat – 10-12 óra
- április 13., szombat – 10-12 óra
- április 20., szombat – 10-12 óra
- április 27., szombat – 10-12 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
8. csoport
Popovits Barnabás |
- április 9., kedd – 9-11 óra
- április 16., kedd – 9-11 óra
- április 23., kedd – 9-11 óra
- április 30., kedd – 9-11 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
9. csoport
Zsákai János |
- április 12., péntek – 17-19 óra
- április 19., péntek – 17-19 óra
- április 26., péntek – 17-19 óra
- május 3., péntek – 17-19 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
10. csoport
Fehér Zsolt |
- április 14., vasárnap – 15-17 óra
- április 21., vasárnap – 15-17 óra
- április 28., vasárnap – 15-17 óra
- május 5., vasárnap – 15-17 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
11. csoport
Popovits Barnabás |
- április 16., kedd – 16-18 óra
- április 23., kedd – 16-18 óra
- április 30., kedd – 16-18 óra
- május 7., kedd – 16-18 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
12. csoport
Scridon Laura |
- április 18., csütörtök – 10-12 óra
- április 25., csütörtök – 10-12 óra
- május 2., csütörtök – 10-12 óra
- május 9., csütörtök – 10-12 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
13. csoport
Tóbiás Zsolt |
- április 20., szombat – 14-16 óra
- április 27., szombat – 14-16 óra
- május 4., szombat – 14-16 óra
- május 11., szombat – 14-16 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
14. csoport
Csiki Péter |
- április 22., hétfő – 10-12 óra
- április 29., hétfő – 10-12 óra
- május 6., hétfő – 10-12 óra
- május 13., hétfő – 10-12 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
15. csoport
Lehoczky Gábor |
- április 24., szerda – 15-17 óra
- május 1., szerda – 15-17 óra
- május 8., szerda – 15-17 óra
- május 15., szerda – 15-17 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
16. csoport
Csiki Péter |
- április 28., vasárnap – 10-12 óra
- május 5., vasárnap – 10-12 óra
- május 12., vasárnap – 10-12 óra
- május 19., vasárnap – 10-12 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
17. csoport
Lehoczky Gábor |
- április 30., kedd – 15-17 óra
- május 7., kedd – 15-17 óra
- május 14., kedd – 15-17 óra
- május 21., kedd – 15-17 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
18. csoport
Popovits Barnabás |
- május 2., csütörtök – 9-11 óra
- május 9., csütörtök – 9-11 óra
- május 16., csütörtök – 9-11 óra
- május 23., csütörtök – 9-11 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
19. csoport
Lehoczky Gábor |
- május 4., szombat – 10-12 óra
- május 11., szombat – 10-12 óra
- május 18., szombat – 10-12 óra
- május 25., szombat – 10-12 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
20. csoport
Popovits Barnabás |
- május 7., kedd – 9-11 óra
- május 14., kedd – 9-11 óra
- május 21., kedd – 9-11 óra
- május 28., kedd – 9-11 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
21. csoport
Zsákai János |
- május 10., péntek – 17-19 óra
- május 17., péntek – 17-19 óra
- május 24., péntek – 17-19 óra
- május 31., péntek – 17-19 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
22. csoport
Csiki Péter |
- május 11., szombat – 14-16 óra
- május 18., szombat – 14-16 óra
- május 25., szombat – 14-16 óra
- június 1., szombat – 14-16 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
23. csoport
Popovits Barnabás |
- május 14., kedd – 16-18 óra
- május 21., kedd – 16-18 óra
- május 28., kedd – 16-18 óra
- június 4., kedd – 16-18 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
24. csoport
Scridon Laura |
- május 16., csütörtök – 10-12 óra
- május 23., csütörtök – 10-12 óra
- május 30., csütörtök – 10-12 óra
- június 6., csütörtök – 10-12 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
25. csoport
Tóbiás Zsolt |
- május 18., szombat – 14-16 óra
- május 25., szombat – 14-16 óra
- június 1., szombat – 14-16 óra
- június 8., szombat – 14-16 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
26. csoport
Csiki Péter |
- május 20., hétfő – 10-12 óra
- május 27., hétfő – 10-12 óra
- június 3., hétfő – 10-12 óra
- június 10., hétfő – 10-12 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
27. csoport
Lehoczky Gábor |
- május 22., szerda – 15-17 óra
- május 29., szerda – 15-17 óra
- június 5., szerda – 15-17 óra
- június 12., szerda – 15-17 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
28. csoport
Csiki Péter |
- május 26., vasárnap – 10-12 óra
- június 2., vasárnap – 10-12 óra
- június 9., vasárnap – 10-12 óra
- június 16., vasárnap – 10-12 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
29. csoport
Fehér Zsolt |
- május 26., vasárnap – 15-17 óra
- június 2., vasárnap – 15-17 óra
- június 9., vasárnap – 15-17 óra
- június 16., vasárnap – 15-17 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
30. csoport
Lehoczky Gábor |
- május 28., kedd – 15-17 óra
- június 4., kedd – 15-17 óra
- június 11., kedd – 15-17 óra
- június 18., kedd – 15-17 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
31. csoport
Popovits Barnabás |
- május 30., csütörtök – 9-11 óra
- június 6., csütörtök – 9-11 óra
- június 13., csütörtök – 9-11 óra
- június 20., csütörtök – 9-11 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
32. csoport
Lehoczky Gábor |
- június 1., szombat – 10-12 óra
- június 8., szombat – 10-12 óra
- június 15., szombat – 10-12 óra
- június 22., szombat – 10-12 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
33. csoport
Popovits Barnabás |
- június 4., kedd – 9-11 óra
- június 11., kedd – 9-11 óra
- június 18., kedd – 9-11 óra
- június 25., kedd – 9-11 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
34. csoport
Zsákai János |
- június 7., péntek – 17-19 óra
- június 14., péntek – 17-19 óra
- június 21., péntek – 17-19 óra
- június 28., péntek – 17-19 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
35. csoport
Csiki Péter |
- június 8., szombat – 14-16 óra
- június 15., szombat – 14-16 óra
- június 22., szombat – 14-16 óra
- június 29., szombat – 14-16 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
36. csoport
Popovits Barnabás |
- június 11., kedd – 16-18 óra
- június 18., kedd – 16-18 óra
- június 25., kedd – 16-18 óra
- július 2., kedd – 16-18 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
37. csoport
Scridon Laura |
- június 13., csütörtök – 10-12 óra
- június 20., csütörtök – 10-12 óra
- június 27., csütörtök – 10-12 óra
- július 4., csütörtök – 10-12 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
38. csoport
Tóbiás Zsolt |
- június 15., szombat – 14-16 óra
- június 22., szombat – 14-16 óra
- június 29., szombat – 14-16 óra
- július 6., szombat – 14-16 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
39. csoport
Csiki Péter |
- június 17., hétfő – 10-12 óra
- június 24., hétfő – 10-12 óra
- július 1., hétfő – 10-12 óra
- július 8., hétfő – 10-12 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
40. csoport
Lehoczky Gábor |
- június 19., szerda – 15-17 óra
- június 26., szerda – 15-17 óra
- július 3., szerda – 15-17 óra
- július 10., szerda – 15-17 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
41. csoport
Csiki Péter |
- június 23., vasárnap – 10-12 óra
- június 30., vasárnap – 10-12 óra
- július 7., vasárnap – 10-12 óra
- július 14., vasárnap – 10-12 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
42. csoport
Lehoczky Gábor |
- június 25., kedd – 15-17 óra
- július 2., kedd – 15-17 óra
- július 9., kedd – 15-17 óra
- július 16., kedd – 15-17 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
43. csoport
Popovits Barnabás |
- június 27., csütörtök – 9-11 óra
- július 4., csütörtök – 9-11 óra
- július 11., csütörtök – 9-11 óra
- július 18., csütörtök – 9-11 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
44. csoport
Lehoczky Gábor |
- június 29., szombat – 10-12 óra
- július 6., szombat – 10-12 óra
- július 13., szombat – 10-12 óra
- július 20., szombat – 10-12 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
45. csoport
Fehér Zsolt |
- június 30., vasárnap – 15-17 óra
- július 7., vasárnap – 15-17 óra
- július 14., vasárnap – 15-17 óra
- július 21., vasárnap – 15-17 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
46. csoport
Popovits Barnabás |
- július 2., kedd – 9-11 óra
- július 9., kedd – 9-11 óra
- július 16., kedd – 9-11 óra
- július 23., kedd – 9-11 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
47. csoport
Zsákai János |
- július 5., péntek – 17-19 óra
- július 12., péntek – 17-19 óra
- július 19., péntek – 17-19 óra
- július 26., péntek – 17-19 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
48. csoport
Csiki Péter |
- július 6., szombat – 14-16 óra
- július 13., szombat – 14-16 óra
- július 20., szombat – 14-16 óra
- július 27., szombat – 14-16 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
49. csoport
Popovits Barnabás |
- július 9., kedd – 16-18 óra
- július 16., kedd – 16-18 óra
- július 23., kedd – 16-18 óra
- július 30., kedd – 16-18 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
50. csoport
Csiki Péter |
- július 10., szerda – 9-11 óra
- július 17., szerda – 9-11 óra
- július 24., szerda – 9-11 óra
- július 31., szerda – 9-11 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
51. csoport
Tóbiás Zsolt |
- július 13., szombat – 14-16 óra
- július 20., szombat – 14-16 óra
- július 27., szombat – 14-16 óra
- augusztus 3., szombat – 14-16 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
52. csoport
Csiki Péter |
- július 15., hétfő – 10-12 óra
- július 22., hétfő – 10-12 óra
- július 29., hétfő – 10-12 óra
- augusztus 5., hétfő – 10-12 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
53. csoport
Lehoczky Gábor |
- július 17., szerda – 15-17 óra
- július 24., szerda – 15-17 óra
- július 31., szerda – 15-17 óra
- augusztus 7., szerda – 15-17 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
54. csoport
Csiki Péter |
- július 21., vasárnap – 10-12 óra
- július 28., vasárnap – 10-12 óra
- augusztus 4., vasárnap – 10-12 óra
- augusztus 11., vasárnap – 10-12 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
55. csoport
Lehoczky Gábor |
- július 23., kedd – 15-17 óra
- július 30., kedd – 15-17 óra
- augusztus 6., kedd – 15-17 óra
- augusztus 13., kedd – 15-17 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
56. csoport
Popovits Barnabás |
- július 25., csütörtök – 9-11 óra
- augusztus 1., csütörtök – 9-11 óra
- augusztus 8., csütörtök – 9-11 óra
- augusztus 15., csütörtök – 9-11 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
57. csoport
Lehoczky Gábor |
- július 27., szombat – 10-12 óra
- augusztus 3., szombat – 10-12 óra
- augusztus 10., szombat – 10-12 óra
- augusztus 17., szombat – 10-12 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
58. csoport
Popovits Barnabás |
- július 30., kedd – 9-11 óra
- augusztus 6., kedd – 9-11 óra
- augusztus 13., kedd – 9-11 óra
- augusztus 20., kedd – 9-11 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
59. csoport
Zsákai János |
- augusztus 2., péntek – 17-19 óra
- augusztus 9., péntek – 17-19 óra
- augusztus 16., péntek – 17-19 óra
- augusztus 23., péntek – 17-19 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
60. csoport
Csiki Péter |
- augusztus 3., szombat – 14-16 óra
- augusztus 10., szombat – 14-16 óra
- augusztus 17., szombat – 14-16 óra
- augusztus 24., szombat – 14-16 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
61. csoport
Popovits Barnabás |
- augusztus 6., kedd – 16-18 óra
- augusztus 13., kedd – 16-18 óra
- augusztus 20., kedd – 16-18 óra
- augusztus 27., kedd – 16-18 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
62. csoport
Scridon Laura |
- augusztus 8., csütörtök – 10-12 óra
- augusztus 15., csütörtök – 10-12 óra
- augusztus 22., csütörtök – 10-12 óra
- augusztus 29., csütörtök – 10-12 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
63. csoport
Tóbiás Zsolt |
- augusztus 10., szombat – 14-16 óra
- augusztus 17., szombat – 14-16 óra
- augusztus 24., szombat – 14-16 óra
- augusztus 31., szombat – 14-16 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
64. csoport
Csiki Péter |
- augusztus 12., hétfő – 10-12 óra
- augusztus 19., hétfő – 10-12 óra
- augusztus 26., hétfő – 10-12 óra
- szeptember 2., hétfő – 10-12 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
65. csoport
Lehoczky Gábor |
- augusztus 14., szerda – 15-17 óra
- augusztus 21., szerda – 15-17 óra
- augusztus 28., szerda – 15-17 óra
- szeptember 4., szerda – 15-17 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
66. csoport
Csiki Péter |
- augusztus 18., vasárnap – 10-12 óra
- augusztus 25., vasárnap – 10-12 óra
- szeptember 1., vasárnap – 10-12 óra
- szeptember 8., vasárnap – 10-12 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
67. csoport
Lehoczky Gábor |
- augusztus 20., kedd – 15-17 óra
- augusztus 27., kedd – 15-17 óra
- szeptember 3., kedd – 15-17 óra
- szeptember 10., kedd – 15-17 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
68. csoport
Popovits Barnabás |
- augusztus 22., csütörtök – 9-11 óra
- augusztus 29., csütörtök – 9-11 óra
- szeptember 5., csütörtök – 9-11 óra
- szeptember 12., csütörtök – 9-11 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
69. csoport
Lehoczky Gábor |
- augusztus 24., szombat – 10-12 óra
- augusztus 31., szombat – 10-12 óra
- szeptember 7., szombat – 10-12 óra
- szeptember 14., szombat – 10-12 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
70. csoport
Popovits Barnabás |
- augusztus 27., kedd – 9-11 óra
- szeptember 3., kedd – 9-11 óra
- szeptember 10., kedd – 9-11 óra
- szeptember 17., kedd – 9-11 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
71. csoport
Csiki Péter |
- augusztus 29., csütörtök – 17-19 óra
- szeptember 5., csütörtök – 17-19 óra
- szeptember 12., csütörtök – 17-19 óra
- szeptember 19., csütörtök – 17-19 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
72. csoport
Fehér Zsolt |
- szeptember 1., vasárnap – 15-17 óra
- szeptember 8., vasárnap – 15-17 óra
- szeptember 15., vasárnap – 15-17 óra
- szeptember 22., vasárnap – 15-17 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
73. csoport
Popovits Barnabás |
- szeptember 3., kedd – 16-18 óra
- szeptember 10., kedd – 16-18 óra
- szeptember 17., kedd – 16-18 óra
- szeptember 24., kedd – 16-18 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
74. csoport
Scridon Laura |
- szeptember 5., csütörtök – 10-12 óra
- szeptember 12., csütörtök – 10-12 óra
- szeptember 19., csütörtök – 10-12 óra
- szeptember 26., csütörtök – 10-12 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
75. csoport
Tóbiás Zsolt |
- szeptember 7., szombat – 14-16 óra
- szeptember 14., szombat – 14-16 óra
- szeptember 21., szombat – 14-16 óra
- szeptember 28., szombat – 14-16 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
76. csoport
Csiki Péter |
- szeptember 9., hétfő – 10-12 óra
- szeptember 16., hétfő – 10-12 óra
- szeptember 23., hétfő – 10-12 óra
- szeptember 30., hétfő – 10-12 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
77. csoport
Lehoczky Gábor |
- szeptember 11., szerda – 15-17 óra
- szeptember 18., szerda – 15-17 óra
- szeptember 25., szerda – 15-17 óra
- október 2., szerda – 15-17 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
78. csoport
Csiki Péter |
- szeptember 15., vasárnap – 10-12 óra
- szeptember 22., vasárnap – 10-12 óra
- szeptember 29., vasárnap – 10-12 óra
- október 6., vasárnap – 10-12 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
79. csoport
Lehoczky Gábor |
- szeptember 17., kedd – 15-17 óra
- szeptember 24., kedd – 15-17 óra
- október 1., kedd – 15-17 óra
- október 8., kedd – 15-17 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
80. csoport
Popovits Barnabás |
- szeptember 19., csütörtök – 9-11 óra
- szeptember 26., csütörtök – 9-11 óra
- október 3., csütörtök – 9-11 óra
- október 10., csütörtök – 9-11 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
81. csoport
Lehoczky Gábor |
- szeptember 21., szombat – 10-12 óra
- szeptember 28., szombat – 10-12 óra
- október 5., szombat – 10-12 óra
- október 12., szombat – 10-12 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
82. csoport
Popovits Barnabás |
- szeptember 24., kedd – 9-11 óra
- október 1., kedd – 9-11 óra
- október 8., kedd – 9-11 óra
- október 15., kedd – 9-11 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
83. csoport
Zsákai János |
- szeptember 27., péntek – 17-19 óra
- október 4., péntek – 17-19 óra
- október 11., péntek – 17-19 óra
- október 18., péntek – 17-19 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
84. csoport
Csiki Péter |
- szeptember 28., szombat – 14-16 óra
- október 5., szombat – 14-16 óra
- október 12., szombat – 14-16 óra
- október 19., szombat – 14-16 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
85. csoport
Popovits Barnabás |
- október 1., kedd – 16-18 óra
- október 8., kedd – 16-18 óra
- október 15., kedd – 16-18 óra
- október 22., kedd – 16-18 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
86. csoport
Scridon Laura |
- október 3., csütörtök – 10-12 óra
- október 10., csütörtök – 10-12 óra
- október 17., csütörtök – 10-12 óra
- október 24., csütörtök – 10-12 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
87. csoport
Tóbiás Zsolt |
- október 5., szombat – 14-16 óra
- október 12., szombat – 14-16 óra
- október 19., szombat – 14-16 óra
- október 26., szombat – 14-16 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
88. csoport
Fehér Zsolt |
- október 6., vasárnap – 15-17 óra
- október 13., vasárnap – 15-17 óra
- október 20., vasárnap – 15-17 óra
- október 27., vasárnap – 15-17 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|
89. csoport
Csiki Péter |
- október 9., szerda – 9-11 óra
- október 16., szerda – 9-11 óra
- október 23., szerda – 9-11 óra
- október 30., szerda – 9-11 óra
- elméleti oktatás és vizsga: az oktatóval megbeszélt időpontban
- Ugrás a jelentkezéshez
|